Hírek

Aerobik Magyar Kupa - sok baranyai érmessel

Aerobik

2012. november 20.

Nagyszerűen szerepeltek a PTE-PEAC Aerobik Szakosztály versenyzői a november 18-án megrendezett Magyar Kupa Döntőn.

Aerobik Magyar Kupa - sok baranyai érmessel

PTE-PEAC Aerobik Szakosztály

Magyar Kupa Döntő
Budapest
2012.11.18.

Az idén számos hazai és nemzetközi versenyen, köztük a májusi Világbajnokságon is bizonyították már a tudásuk legjavát.

Gyönyörűen csillogó 5 arany, 3 ezüst és 4 bronzéremmel, méltón zárták az évadot az utánpótlás versenyzők.

 

PTE-PEAC Aerobik Szakosztály Eredményei:

 Challange

UP3 3. helyezés (Bedő Csenge, Sal Kinga, Bognár Lili, Fehér Ividő, Bali Bianka)

 

Basic Aerobik

 UP4 trió 3. helyezés (Keszei Kata, Farkas Fanni, Szakács Lilla)

 UP4 Csoport 3. helyezés (Keszei Kata, Farkas Fanni, Szakács Lilla, Varga Jázmin)

 UP2 Trió 4. helyezés (Ostrosics Réka, Katona Virág, Csontos Nelli)

 Felnőtt női egyéni 2. helyezés Varga Angéla

 

Sportaerobik

 UP2 férfi egyéni 1. helyezés Gyenis Zoltán

 UP2 női egyéni 4. helyezés Bábel Felicitás

 UP2 páros 1. helyezés Gyenis Zoltán, Bábel Felicitás

 UP2 trió 3. helyezés Gyenis Zoltán, Bábel Felicitás, Németh Fanni

 

UP1 férfi egyéni 1. helyezés Bali Dániel

 UP1 női egyéni 1. helyezés Mazács Fanni

 UP1 páros 1. helyezés Bali Dániel, Mazács Fanni

 UP1 trió 2. helyezés Bali Dániel, Mazács Fanni, Sümegi Odett

 

Aerostep

Felnőtt csoport 2. helyezés (Ludmann Fanni, Kovács Dorina, Németh Lili, Eller Johanna, Szarvas Melinda, Bognár Adrienn, Bognár Bettina, Magyar Csenge)

 

Felkészítő edzők: Réfi Eszter, Borsos Anita, Horváth Beáta, Szloboda Éva

 

 

Komló-Szilvási SE eredményei

 

Basic Aerobik

 

UP3 trió 4. hely (Bábel Fiametta, Lukic Azra, Daum Krisztián)

UP3 csoport 2. hely (Bábel Fiametta, Lukic Azra, Keller Lilla, Daum Krisztián)

UP1 női egyéni 3. hely (Mándoki Stella)

UP1 trió 5. hely (Czene Boglárka, Mándoki Stella, Nagy Fanni)

UP1 csoport (Czene Boglárka, Mándoki Stella, Nagy Fanni, Cser Alexandra, Lukic Loretta)

 

Edző: Réfi Eszter

 

 

 

MEGOSZTÁS
HOZZÁSZÓLÁS
Legfrissebb
Úszás 2018. június 11.

Kenderesi Tamás volt a leggyorsabb Canet-ban

Kézilabda 2018. június 11.

Veretlenül lettek bajnokok a kis kézisek

Atlétika 2018. június 8.

Pécsi győzelem a Budapest Openen

Úszás 2018. június 7.

Pénteken nyit a Hullámfürdő strandja

Labdarúgás 2018. június 5.

Átvette a PMFC az ezüstérmet