Húsz pécsi aerobikos debütált a színpadon

Húsz pécsi aerobikos debütált a színpadon

Aerobik | 2016. április 24.

Április 16-án és 17-én rendezték az aerobik Magyar Kupa első fordulóját Budapesten, amelyen a PSN Zrt. Sportiskola aerobik szakosztályának szinte minden versenyzője színpadra lépett.

Amellett, hogy a rutinosabb versenyzők ismét rengeteg érmet szereztek, a PSN Zrt. Sportiskola aerobik szakosztályának vezetője, Réfi Eszter arra is büszke lehet, hogy folyamatosan képzik az utánpótlást, ezúttal Budapesten húsz sportoló mutatta be gyakorlatát először versenyszituációban.

 

- A sok szépen csillogó érem és helyezés mellett a Magyar Kupa első fordulójának hétvégéjén vehette át a 2015-ös év legjobb férfi versenyzőjének járó díjat Bali Dániel, amelyet dr. Csutora László, a Magyar Torna Szövetség aerobik szakágának frissen megválasztott elnöke adott át a pécsi versenyzőnek – mondta Réfi Eszter. 


Szombati eredmények:
Basic felnőtt női egyéni: Laufer Zsófia 7. hely
Basic junior (15-17 év) női egyéni: Virágh Brigitta 21. hely
Basic UP 3 (7-11 év) trió: Vekedel Nóra, Vekedel Viktória, Garami Anna 7. hely

Basic UP 3 (7-11 év) csoport: Vekedel Nóra, Vekedel Viktória, Garami Anna, Bleszity Lotti és Horvay Anna 3. hely
Basic UP 2 (12-14 év) női egyéni: Keller Lilla 2. hely és Bedő Csenge 6. hely
Basic UP 2 (12-14 év) trió: Bábel Fiametta, Bedő Csenge, Farkas Fanni 2. hely és Keller Lilla, Kocsis Karina, Várdaróci Gréta bronzérem
Basic UP 2 (12-14 év) csoport: Bábel Fiametta, Keller Lilla, Kocsis Karina, Farkas Fanni, Várdaróci Gréta, Hilmer Dorina 2. hely és Nyulasi Csenge, Varga Jázmin, Oletics Réka, Pető Laura 11. hely
Basic felnőtt csoportunk aranyérmes lett: Göncz Rebeka, Baranyi Fanni, Horváth Réka és Laufer Zsófia
Basic UP 1 (15-17 év) csoport: Kondor Kitti, Gulyás Dzsenifer, Makk Adrienn, Helmrich Hanna, Hirth Alexandra, Bérces Veronika 7. hely

Challenge csoportjaink is nagyon szépen szerepeltek első versenyükön:
7-9 évesek: Böhönyei Bianka, Szirtes Míra, Szendelbacher Borka, Rudolf Csenge, Hegedűs Fanni és Mudik Kevin 8.helyen végzett. 

7-11 évesek: Beck Borbála, Kilián Korinna, Karácsony Lilla, Tomsics Hanna, Pető Gréta, Schlapp Laura, Rabi Boglár, Szegő Szonja és Vétek Henrietta 9. hely.
12-14 évesek: Borbás Petra, Dinya Dorka, Simor Noémi, Halmi Panna és Vétek Dóra 12.hely.

Vasárnapi eredmények:
Sportaerobik UP 3 (7-11 év) női egyéni: Huba Lorka 7. hely
Sportaerobik UP 2 (12-14 év) női egyéni: Ákoshegyi Dóra 5. hely, Bali Bianka 7. hely, Keszei Kata 11. hely, Sal Kinga 17. hely
Sportaerobik UP 1 (15-17 év) női egyéni: Csontos Nelli 8. hely
Mazács Fanni aranyèrmes lett sportaerobik, felnőtt női egyéniben.
Sportaerobik UP 3 (7-11 év) trió: Keller Korina, Knoch Dorina, Laklia Vanda trió 10. hely és Ratalics Barbara, Szommer Hédi, Tímár Viktória 7. hely

Sportaerobik UP 3 (7-11 év) csoport: Ratalics Barbara, Szommer Hédi, Tímár Viktória, Dóra Luca, Huba Lorka bronzérem

Sportaerobik UP 2 (12-14 év) trió: Ákoshegyi Dóra, Bali Bianka, Szabó Babett bronzérem és Bakó Bernadett, Pintér Vanessza, Sümegi Mendi 6. hely
Sportaerobik UP 2 (12-14 év) csoport: Ákoshegyi Dóra, Sal Kinga, Keszei Kata, Szabó Babett és Jordán Dorka 6. hely
Sportaerobik UP 1 (15-17 év) trió: Bábel Felicitás, Gàl Szonja, Ostrosics Réka bronzérem

Sportaerobik UP 1 (15-17 év) csoport: Bábel Felicitás, Gàl Szonja, Ostrosics Réka, Mudik Fanni, Katona Virág

 

Megosztom:     |  
Hirdetés - Decathlon