Hírek

Sokszor állhattak dobogóra a pécsi úszók

Úszás

2016. május 19.

Május 12-14. között Kecskeméten rendezték az úszók vidékbajnokságát, amelyen a PSN Zrt. Sportiskola sportolói is rajthoz álltak.

Sokszor állhattak dobogóra a pécsi úszók

A pécsiek sok szép helyezéssel és érmekkel tértek haza a megmérettetésről. 

A PSN Zrt. Sportiskola úszóinak eredményei:

 

Bévárdi Zsófi 800gyors:  8. hely

Kovács Bálint 200gyors: 5. hely

Bévárdi Zsófi 200pillangó: 4. hely

Jurinovics Aida 200pillangó: 5. hely

Kovács Bálint 100mell: 6. hely
     
Kenderesi Loránd 200pillangó: 3. hely

Szatnik Gergő 200 pillangó: 2. hely

Bévárdi Zsófi 200mell: 6. hely

Szentes Bence 100hát: 2. hely

Szatnik Gergő 200vegyes: 8. hely

Szentes Bence 200vegyes:  4. hely

Kovács Bálint 200vegyes: 2.hely

Kovács Bálint 400gyors: 9. hely

4x50gyors váltó fiú:


Szentes Bence:24.68
Kovács Bálint:51.82
Kenderesi Loránd:1.18.31
Szatnik Gergő:1.42.55

3. hely

4x50 gyors váltó lány:


Aubrecht Rebeka:29.38
Sztázics Angyalka:59.31
Jurinovics Aida:1.27.57
Bévárdi Zsófi:1.56.46

5. hely

Jurinovics Aida 200gyors: 9.hely

Bévárdi Zsófi 200gyors: 13.hely

Szatnik Gergő 100gyors: 15.hely

Kovács Bálint 100 gyors: 11.hely

Kenderesi Loránd 100gyors: 11.hely

Szentes Bence 200hát: 6.hely

Kovács Bálint 100pillangó: 5.hely

Szatnik Gergő 100pillangó:  3.hely

Kenderesi Loránd 100pillangó: 5.hely

4x50vegyes váltó lány:

Eperjesi Kíra:35.56
Sztázics Angyalka:1.13.71
Jurinovics Aida:1.43.37
Bévárdi Zsófi:2.12.16

5.hely

4x50fiú vegyes váltó:

Szentes Bence:27.18
Kovács Bálint:1.02.08 
Kenderesi Loránd:1.29.54
Szatnik Gergő: 1.53.38

3.hely

Kovács Bálint 50pillangó: 6.hely

Kenderesi Loránd 50pillangó: 9.hely

Szatnik Gergő 50pillangó: 12.hely

Bévárdi Zsófi 50pillangó:13.hely

Jurinovics Aida 50pillangó: 3.hely

Szentes Bence 50hát: 2.hely

Kovács Bálint 50mell: 5.hely

Kovács Bálint 50gyors: 11.hely

Szatnik Gergő 50gyors:16.hely

Kenderesi Loránd 50gyors:8.hely

Szentes Bence 50gyors:14.  hely

Bévárdi Zsófi 50gyors:14.hely

Jurinovics Aida 50gyors: 9.hely

 

VÁRKONYI GERGŐ

400m vegyes: 5:12,93 (12.)-100m mell: 1:14,30(12.)-200 mell: 2:43,16 (16.)

200m vegyes: 2:26,70 (23.)-100m gyors: 1:01,82 (46.)

50m pille: 0:29,64 (19.)-50m mell 0:34,88 (16.)-50m gyors: 0:28,72 (34.)

KOVÁCS ADRIÁN

100m hát: 1:12,67 (19.)-400m gyors: 4:56,75-100m gyors: 1:04,80 (38.)

200m hát: 2:35,17 (18.)

50m pille: 0:31,33 (16.)-50m hát: 0:33,28 (11)-50m gyors: 0:29,91 (27.)

EPERJESI KÍRA

100m gyors: 1:05,04 (23.)-100m hát: 1:16,59 (24.)

200m vegyes: 2:39,56 (22.)-200m gyors: 2:18,51 (16.)

200m hát: 2:39,60 (24.)

50m pille: 0:33,64 (29.)-50m hát: 0:36,43 (22.)-50m gyors: 0:31,26 (34.)

AUBRECHT REBEKA

100m gyors: 1:02,89(14.) 100m hát: 1:15,52 (22.)-100m pille: 1:12,81 (20.)

200m gyors: 2:25,55(25.)

50m gyors: 0:29,55 (15.)-50m pille: 0:31,39 (12.)-50m hát: 0:34,48 (17.)

KOVÁCS FANNI

100m gyors:1:08,87(38.)-200 m mell: 3:02,13 (12.)

800m gyors: 10:49,50 (14.)-200m vegyes: 2:45,23 (28.)

200m gyors: 2:31,18 (31.)-100m mell: 1:27,65 (18.)

50m mell: 0:40,93 (19.)-50m gyors:0:32,05 (36.)

SZTÁZICS ANGYALKA

800m gyors:10:02,93 (11.)- 400 gyors: 4:51,14 (9.)-200 gyors: 2:19,54 (11.)-50m gyors: 0:31,02 (22.)

100m pille: 1:10,00 (5.) – 200m pille: 2:2:32,54 (6.)- 50m pille:0:32?39 (13.)

100m mell: 1:24,04 (13.)- 200m mell: 2:55,84 (12.)- 50m mell: 0:39,35 (14.)

MEGOSZTÁS
HOZZÁSZÓLÁS