Bali Dániel teljesített a legjobban a kupadöntőben

Aerobik

2016. november 7.

November első hétvégéjén, Budaörsön rendezték az aerobik sportág Magyar Kupa döntőjét és a Hungarian Aerobic Open versenyt, amelyen a PSN Zrt. Sportiskola versenyzői remek gyakorlatokat mutattak be.

November 4-én, pénteken a sportaerobik utánpótlás lépett színpadra, a PSN Zrt. Sportiskola fiatal reménységei szépen teljesítettek, megállták a helyüket a neves mezőnyben.

Huba Lorka a Magyar Kupa döntőjében bronzérmet szerzett, az openen pedig a 14. helyen végzett. A Ratalics Barbara, Szommer Hédi, Tímár Viktória hármas az ötödik és szintén a 14. helyet szerezte meg, majd a trió Lorkával és Dóra Lucával kiegészülve a negyedik lett a csoportok küzdelmében a Magyar Kupába és ötödik az openen. A Keller Korina, Knoch Dorina, Laklia Vanda trió a 16. helyen fejezte be az open versenyét.

November 5-én, szombaton a basic és challenge kategóriában rendezték meg a küzdelmeket. A PSN Zrt. Sportiskola hat egysége közül négy érmes helyezést ért el, de a többiek is gyönyörűen teljesítettek.

Eredmények: Garami Anna, Vekedel Nóra, Vekedel Viktória: ezüstérem basic up 3 trióban.

Bleszity Lottival és Horvay Annával kiegészülve megismételték ezt az eredményt csoportban is.
Bedő Csenge 4. helyezést ért el (basic up 2 egyéni).
Keller Lilla, Kocsis Karina,Várdaróci Gréta trió 3. hely.
A trió Farkas Fannival, Hilmer Dorinával és Bábel Fiamettával csoportban 2.helyen végzett (basic up 2,12-14 év).

Beck Bori, Kilián Korina, Vétek Heni, Szegő Szonja, Tomsics Hanna, Schlapp Laura, Pető Gréta 6. helyezést ért el (challenge up 3).

Délután a sportaerobikosok folytatták a sort:
Ákoshegyi Dóra 2. hely (Magyar Kupa Döntő), sportaerobik up 2.
Ákoshegyi Dóra, Bali Bianka, Szabó Babett 2. hely a döntőben és bejutott a fináléba.
Bakó Betti, Sümegi Mendi, Pintér Vanessza 10.hely.
Ákoshegyi-Szabó, Jordán Dorka, Sal Kinga, Keszei Kata 5. helyen végzett.

Mazács Fanni ezüstérmes lett a Magyar Kupa Döntőben,sportaerobik felnőtt női egyéniben és bejutott a Hun Open döntőjébe is.

A megmérettetés utolsó napján a Hungarian Openen és a Magyar Kupa Döntőben szenzációs gyakorlattal egyaránt ezüstérmet szerzett az Ákoshegyi Dóra, Bali Bianka és Szabó Babett sportaerobik up 2 trió.

Junioroknál is több érem született:

Trióban Bábel Felicitás, Gál Szonja és Ostrosics Réka bronzérmet szerzett a döntőben, míg a Hun Openen negyedik helyen végzett.
Kiegészülve Mudik Fannival és Katona Virággal, csoportban ezüst- illetve bronzérmet szereztek.

Felnőtt versenyzőink is érmet éremre halmoztak.

Bali Dániel egyéniben, párosban és csoportban szerzett aranyérmet a Hun Openen és a Magyar Kupa Döntőn egyaránt.

Egyéni versenygyakorlatával megszerezte a teljes verseny legmagasabb pontszámát (22,400).

Danival együtt Mazács Fanni is aranyérmes lett mindkét versenyen csoportban (Flex HD és PSN Zrt. válogatott csoport).
A Flex HD , az Óbudai WDSE és a PSN Zrt. közös aerodance csapatának tagjaként Mazács Fanni szintén aranyérmet szerzett.