Hirdetés - Generali

Bali és Mazács a felnőttek között az élen

Bali és Mazács a felnőttek között az élen

Aerobik | 2017. április 3.

Tartoltak a pécsi aerobikosok, a felnőttek között mindkét egyéni számban a PSN Zrt. Sportiskola aerobikosa állhatott a dobogó legmagasabb fokára. A hölgyeknél Mazács Fanni, a férfiaknál Bali Dániel bizonyult a legjobbnak.

Április első hétvégéjén rendezték az aerobik Magyar Kupa első fordulóját, amelyről a PSN Zrt. Sportiskola 80 versenyzője 19 éremmel térhetett haza. 

Április 1-én, szombaton a challenge és step kategóriában 7 éves korosztálytól a felnőttekig álltak színpadra a versenyzők, basic kategóriában versenyzők pedig 7 és 14 éves kor között mérték össze tudásukat.

Vasárnap a sportaerobikosok 7 éves kortól a felnőttekig versenyeztek, basic kategóriában 15 éves kortól álltak színpadra a sportolók, aerostep és aerodance kategóriákban pedig 12 éves kortól vettek részt a megmérettetésen az aerobikosok. 

Részletes szombati eredmények:

Basic UP 4 trió: Böhönyei Bianka, Sárosi Luca, Szirtes Míra 9. hely
Basic UP 4 trió: Bánki Dalma, Bognár Adrienn,Torma Lívia 12. hely
Basic UP 4 csoport: Böhönyei Bianka, Bognár Adrienn, Hegedűs Fanni, Mudik Kevin, Sárosi Luca, Szirtes Míra 7. hely
Basic UP 3 trió: Gál Hanna, Kilián Korinna, Rabi Boglár 6. hely
Basic UP 2 női egyéni: Bedő Csenge 3. hely
Basic UP 2 női egyéni:Várdaróci Gréta 4. hely
Basic UP 2 trió: Bedő Csenge, Farkas Fanni, Várdaróci Gréta 2. hely
Basic UP 2 trió: Hámor Mínea, Tomsics Hanna, Vétek Henrietta 8. hely
Basic UP 2 csoport: Bleszity Lotti, Horvay Anna, Garami Anna, Vekedel Viktória 3. hely
Challenge UP 4: Almási Hanna Izabella, Barna Szofia, Iván Léna, Kovács Gréta, Márton Nóra, Miklós Eszter, Paulovics Dóra, Sánta Nadin 8. hely
Challenge UP 3: Beck Borbála, Füzes Léna, Gyenis Laura, Nagy Zóra, Pető Gréta, Szegő Szonja 5. hely
Challenge UP 2: Borbás Petra, Dinya Dorka, Gazsó Virág, Kakuk Dorina, Oletics Réka, Schlapp Laura, Vétek Dóra, Vétek Réka 13. hely

 

Vasárnap:

Basic UP 1 női egyéni: Barnyi Fanni 3. hely

Basic UP 1 trió: Bérces Veronika, Helmrich Hanna, Kondor Kitti 8. hely

Basic UP 1 csoport: Bábel Fiametta, Baranyi Fanni, Bérces Veronika, Helmrich Hanna, Kondor Kitti 2. hely

Basic felnőtt női egyéni: Jenna Eggenstein 1. hely

Aerodance UP 2: Keller Lilla, Keszei Kata, Kocsis Karina, Pintér Vanessza, Sal Kinga, Sümegi Mendi, Szommer Hédi, Várdaróci Gréta 2. hely

Aerodance UP 1: Baranyi Fanni, Bleszity Virág, Csontos Nelli, Illés Kata, Katona Virág, Mudik Fanni, Ostrosics Réka, Ulrich Dominika 1. hely

Sportaerobik UP 3 női egyéni: Dóra Luca 7. hely

Sportaerobik UP 3 női egyéni: Ratalics Barbra 11. hely

Sportaerobik UP 3 férfi egyéni: Gábor Donát 2. hely

Sportaerobik UP 3 trió: Dóra Luca, Ratalics Barbara, Tímár Viktória 5. hely

Sportaerobik UP 3: Keller Korina, Knoch Dorina, Laklia Vanda 6. hely

Sportaerobik UP 3: Dóra Luca, Knoch Dorina, Ratalics Barbara, Szendelbacher Borka, Tímár Viktória 3. hely

Sportaerobik UP 2 női egyéni: Bali Bianka 4. hely

Sportaerobik UP 2 női egyéni: Huba Liána Lorka 7. hely

Sportaerobik UP 2 trió: Bali Bianka, Huba Liána Lorka, Sümegi Mendi 2. hely

Sportaerobik UP 2 trió: Keller Lilla, Kocsis Karina, Szommer Hédi 4. hely

Sportaerobik UP 2 csoport: Huba Liána Lorka, Keszei Kata, Pintér Vanessza, Sal Kinga, Sümegi Mendi 2. hely

Sportaerobik UP 2 csoport: Bali Bianka 1. helyen végzett, a Flex HD, Óbudai WDSE és a PSN Zrt. közös csapatával

Sportaerobik UP 1 női egyéni: Ákoshegyi Dóra 3. hely

Sportaerobik UP 1 trió: Ostrosics Réka, Szabó Babett, Ulrich Dominika 2. hely

Sportaerobik UP 1 csoport: Katona Virág, Mudik Fanni, Ostrosics Réka, Szabó Babett, Ulrich Dominika 2. hely

Sportaerobik UP 1: Ákoshegyi Dóra a közös trió és csoport tagjaként (Flex HD, Óbudai WDSE, PSN Zrt.) versenyen kívül mutatta be gyakorlatát egy sérülés miatt.

Sportaerobik felnőtt női egyéni: Mazács Fanni 1. hely

Sportaerobik felnőtt férfi egyéni: Bali Dániel 1. hely

Sportaerobik felnőtt páros: Hegyi Dóra (Flex HD) és Bali Dániel 1. hely








 

 

 

Megosztom:     |  
Hirdetés - Tent for rent