Az összes korosztályban remekeltek aerobikosaink

Az összes korosztályban remekeltek aerobikosaink

Aerobik | 2017. október 9.

Nagyon sikeres versenyen vannak túl a PSN Zrt. Sportiskola aerobik szakosztályának sportolói, a Nyíregyházán megrendezett Magyar Kupa harmadik fordulóján rengeteg pécsi állt színpadra.

A PSN Zrt. Sportiskola aerobik szakosztályának vezetője, Réfi Eszter nagyon elégedett volt a versenyzőkkel.

-          A legtöbb gyakorlatunk nagyon jól sikerült, ezért azt mondhatom, hogy összességében nagyon sikeres megmérettetésen vagyunk túl. Ki kell emelni Ákoshegyi Dóra teljesítményét, aki fantasztikusan teljesített, illetve a sportaerobik UP 3-as egységeket is, amelyeknél egy fő kiválása miatt nagyon rövid idő alatt kellett új sportolókat beállítani a gyakorlatokba és a nehezített körülmények ellenére is szépen helyt álltak – büszkélkedett a tréner, aki azt is elárulta, hogy az Európa-bajnokságon remeklő felnőtt válogatott tagjai ezúttal pihenőt kaptak, Mazács Fanni csak aerodance-ben indult, Bali Dániel pedig pontozóként vett részt a versenyen.

 

Magyar Kupa 3. forduló, Nyíregyháza:

 

Szombati eredmények:

Basic UP 4 (7-9 évesek):

Trió:

Böhönyei Bianka-Sárosi Luca-Szirtes Míra 3. hely

Bánki Dalma-Bognár Adrienn-Torma Lívia 9. hely

Csoport:

Böhönyei-Bognár-Sárosi-Szirtes-Hegedűs Fanni- Mudik Kevin 6. hely

 

Basic UP 2 (12-14 évesek):

Egyéni:

Várdaróci Gréta 3. hely

Bedő Csenge 5. hely

Trió:

Bedő-Várdaróci-Farkas Fanni 1. hely

Hámor Mínea-Tomsics Hanna-Vétek Henrietta 7. hely

Csoport:

Bleszity Lotti-Horvay Anna-Garami Anna-Vekedel Nóra-Vekedel Viktória 2. hely

 

Challenge UP 4:

Almási Hanna Izabella-Iván Léna-Miklós Eszter-Kovács Gréta-Paulovics Dóra-Sánta Nadin 4. hely

 

Challenge UP 3:

Beck Borbála-Füzes Léna-Gyenus Laura-NagyZóra-Pető Gréta-Szegő Szonja 5. hely

 

Challenge UP 2:

Borbás Petra-Dinya Dorka-Gazsó Virág-Oletics Réka-Schlapp Laura-Vétek Dóra-Vétek Réka 6. hely

 

Vasárnap:

Sportaerobik:

UP 3 (9-11 évesek):

Csoport (Dóra-Laklia-Ratalics-Szendelbacher-Tímár) 2. hely

Triók:

Dóra Luca-Ratalics Barbara-Tímár Viktória 4. hely

Keller Korina-Laklia Vanda-Szendelbacher Borka 6. hely

Egyéni: Dóra Luca 11. hely

Gábor Donát 2. hely

 

UP 2:

Csoport (Huba Lorka-Keszei Kata-Pintér Vanessza-Sal Kinga-Sümegi Mendi) 3. hely

Egyéni: Huba Lorka 11. hely

UP 1 (15-17 évesek):

Ákoshegyi Dóra 1. hely

Trió (Ostrosics Réka-Szabó Babett-Ulrich Dominika) 1. hely

Csoport (Bleszity Virág-Mudik Fanni-Ostrosics-Szabó-Ulrich) 1. hely

 

Aerodance:

UP 2 (Bedő Csenge-Várdaróci Gréta-Keller Lilla-Szommer Hédi-Pintér-Keszei-Sal-Sümegi) 2.

hely

UP 1 (Csontos Nelli-Illés Kata-Katona Virág-Bleszity-Ostrosics-Mudik-Szabó-Ulrich) 1. hely

 

Felnőtt (válogatott csoport Mazàcs Fannival  a soraiban) 1. hely

Basic:

Egyéni: Baranyi Fanni 4. hely

Trió (Bérces Veronika-Helmrich Hanna-Kondor Kitti) 8. hely

Csoport (Baranyi-Bérces-Helmrich-Kondor-Bábel Fiametta) 2. hely
 

Felnőtt:

Egyéni: Jenna Eggenstein 1. hely 

 

Felkészítők:

Sümegi Odett, Horvàth Beàta, Ludmann Fanni, Ragács Kíra és Réfi Eszter 

Nagyon szépen köszönjük mindenkinek a szurkolást és gratulálunk a versenyzőknek!


 

 

Megosztom:     |  
Hirdetés - Tent for rent