Bevették a Balatont futóink

Atlétika | 2017. november 28.

Amíg Halász Ádám a Balaton déli partján szinte hihetetlen gyorsasággal ért célba a félmaratonon, addig Fazekas Milán Veszprém mellett állt rajhoz a mezei futók megmérettetésén.

Közel 2000 induló mérte össze tudását a 14.K&H félmaratonon, amely Halász Ádám számára az idei év utolsó versenye volt ezen a távon. Az év zárásaként remek teljesítménnyel rukkolt elő a PSN Zrt. Sportiskola kiválósága, felállhatott a dobogó második fokára.

Fazekas Milán az alapozás elején 6 kilométeres távon állt rajthoz, az emelkedőkkel és kanyarokkal teli pályán a táv második felén nagyon megközelítette az előtte célba érő versenyzőt, végül egy másodperccel az ötödiktől lemaradva a hatodik helyen végzett.

- Örülök a futásomnak, minden szempontból jó verseny volt. A felkészülésem ezen időszakában sikerült jót futnom és elértem az eddigi legjobb Mezei Liga helyezésemet is, úgyhogy ez egy nagyon kellemes visszajelzés volt az edzésmunkákkal kapcsolatban – foglalta össze a sportoló.

Megosztom:     |