Nemzetközi szinten is felfigyeltek atlétáinkra

Atlétika | 2018. február 12.

A serdülő országos bajnokságon elért bajnoki címek és remek eredmények után ismét jól szerepeltek a PSN Zrt. Sportiskola fiatal sprinterei, ezúttal Belgium volt a helyszín.

Fiatal futóink remek időeredményekkel és nemzetközi versenytapasztalatokkal is gazdagodtak, a hazai korosztályos bajnoki címek után az európai színtéren is felhívták magukra a szakemberek figyelmét.

Dourban rendezték az EAP (Europe Athlétisme Promotion) európai versenysorozat belgiumi állomását, amelyen a serdülő atlétáink is rajthoz álltak. Skriván Bíbor és Schmidt Bence nem talált legyőzőre, remek időeredményeikkel (7,83 és 7,44 mp) a teljes nemzetközi mezőnyt maguk mögé utasították. Bibi ezen kívül a felnőttek között is rajthoz állt, ahol 7,85 másodperces idővel az ezüstérmet szerezte meg.

Burján Adrienn a gyermek korcsoportban a harmadik helyen végzett élete első nemzetközi versenyén 8,62 másodperces idővel.

Megosztom:     |