Hírek

Ambrus Tamás emléktorna - PROGRAM

Vízilabda

2018. március 20.

A 10.PSN Zrt. Nemzetközi U12 Húsvéti Vízilabdatornára rekordszámú, 18 csapat érkezik, hogy megmérkőzzön Európa egyik, ha nem a legjobb utánpótlás korosztály számára kiírt tornáján.

Ambrus Tamás emléktorna - PROGRAM

Immár tizedik alkalommal rendezik meg Pécsett a Nemzetközi Húsvéti Vízilabdatornát, amelyet idén harmadszor szentelnek a pécsi pólósportot újjáélesztő Ambrus Tamás emlékének, aki a Fradival, a PVSK-val és annak utánpótlásával is maradandót alkotott. A korábbi kilenc torna magas színvonala jól megalapozta a pécsi rendezvény hírnevét, így ismét rangos nemzetközi mezőny gyűlik össze Pécsett. A házigazda PSN Zrt. Sportiskola mellett ezúttal is kiváló német, szerb, horvát, szlovák és szlovén csapatok mérik össze tudásukat az Abay Nemes Oszkár Sportuszodában március 28. és 31. között.

Résztvevő csapatok: FTC, Hannover, Novi Beograd, OSC, BVSC, Zemun, Eszék, Kaposvár, Ybl, Partizan, Tatabánya, Ljubljana, Fehérvár, C.zvezda, Pécs, Novaky, Szeged, Nagykanizsa 


2018. március 28-31.

Pécs, Abay Nemes Oszkár Sportuszoda

Korosztály: 2006-ban vagy később születettek

Csoportok:

 

A

B

C

D

FTC

BVSC

Partizan

C. zvezda

Hannover

Zemun

Tatabánya

Pécs

Novi Beograd

Eszék

Ljubljana

Novaky

OSC

Kaposvár

Fehérvár

Szeged

 

Ybl

 

Nagykanizsa

 

PROGRAM:

 

 

1-es pálya

2-es pálya

Szerda

16:20

Kaposvár-BVSC

Osijek-Ybl

17:20

Szeged-C.Zvezda

Novaky-Nagykanizsa

18:20

Partizan – Fehérvár

Tatabánya - Ljubjana

19:20

Zemun – Kaposvár

BVSC-Osijek

20:20

Pécs – Szeged

C.Zvezda-Novaky

21:20

FTC-OSC

Hannover-Novi Belgrad

Csütörtök

10:20

Ybl – Zemun

Osijek - Kaposvár

11:30

Nagykanizsa – Pécs

Novaky - Szeged

14:20

Ljubjana - Partizan

Székesfehérvár - Tatabánya

15:30

Novi Belgrad - FTC

OSC - Hannover

16:40

Kaposvár – Ybl

BVSC - Zemun

17:50

Szeged - Nagykanizsa

C.Zvezda - Pécs

19:00

Partizan - Tatabánya

Székesfehérvár - Ljubjana

20:10

FTC - Hannover

OSC - Novi Belgrad

Péntek

10:20

Ybl – BVSC

Zemun - Osijek

11:30

Nagykanizsa - C.Zvezda

Pécs - Novaky

15:00

A4-B4

C4-D4

16:10

A3-B3

C3-D3

17:20

A2-B2

C2-D2

18:30

A1-B1

C1-D1

Szombat

10:00

17. helyért (B5-D5)

15. helyért

11:10

13. helyért

11. helyért

12:20

9. helyért

7. helyért

13:30

5. helyért

14:40

bronzmérkőzés

15:50

döntő

17:00

eredményhirdetés

 

MEGOSZTÁS
HOZZÁSZÓLÁS
Legfrissebb
Atlétika 2018. július 17.

Nyaralás alatt sem pihen

Úszás 2018. július 17.

Risztov Éva motiválta az úszókat

Atlétika 2018. július 11.

Európa legjobbjai között Kárpáti Enikő

Úszás 2018. július 4.

Sipos Tímea újra Európa-bajnok lett