Hírek

Remekeltek az atléták Szekszárdon

Atlétika

2018. szeptember 24.

Jobbnál jobb eredményeket értek el a szekszárdi DDR Sport XXI. egyéni pályaversenyen a PSN Zrt. atlétái.

Remekeltek az atléták Szekszárdon

A 2007-es fiúk távolugró számában hármas pécsi siker született, emellett a leány 60 és 600 méter síkfutásában és magasugrásban is 2-2 pécsi sikernek örülhettünk. Putsay Bence pedig duplázott, megnyerte a kislabdahajítást és a távolugrást is.

 

Részletes eredmények:

2006-os korosztály:

Fiú

60 m síkfutás 2.helyezett: Udvaràcz Zoràn

Távolugrás 3.helyezett: Udvaràcz Zoràn

Leány

60 m 1.helyezett: Burján Adrienn

          3.helyezett: Terjànszky Liliàna 

          4.helyezett: Kiss Eszter Judit

          8.helyezett: Griffaton Viktória

Távolugrás 2.helyezett: Burján Adrienn

                      4.helyezett: Kiss Eszter Judit

                       8.helyezett: CsiszárTímea

Magasugràs 1.helyezett: Terjànszky Liliàna

                         4.helyezett: Csiszár Tímea

Kislabdahajítàs 2.helyezett: Varga-Latrompette Liza

Súlylökés 3.helyezett: Varga-Latrompette Liza

                   6.helyezett: Varga Regina

                  7.helyezett: Griffaton Viktória

                   8.helyezett: Bózsa Szonja

 

2007-2008

Fiú

60 m 3.helyezett: Kislaki Péter

          7.helyezett: Marosvölgyi Ádám

600 m 4.helyezett: Skrivàn Zsombor

Távolugrás 1.helyezett: Putsay Bence

                     2.helyezett: Kislaki Péter

                    3.helyezett: Várkonyi Bálint

Magasugràs 2.helyezett: Marosvölgyi Ádám

                        5.helyezett: Stettner János

Kislabdahajítàs 1.helyezett: Putsay Bence

  1. helyezett: Gyéresi Zalán
  2. helyezett: Stettner János
  3. helyezett: Várkonyi Bálint

Lány

60 m 3. helyezett: Elekes Natàlia

  1. helyezett: Guth Anna
  2. helyezett: Stettner Viktória

Távolugrás 3. helyezett: Hőgye Petra

 Magasugràs  1. helyezett: Hőgye Petra

                         2-3. helyezett: Stettner Viktória

  1. helyezett: Guth Anna

Kislabdahajítàs 4. helyezett: Elekes Natàlia

  1. helyezett: Varga Regina
  2. helyezett: Kacskovics Berta

600 m 1. helyezett: Nagy Lujza

  1. helyezett: Kolat Panna

 

MEGOSZTÁS
HOZZÁSZÓLÁS
Legfrissebb
Úszás 2018. december 3.

Két pécsi is rajtkőre állt Újvidéken

Vízilabda 2018. december 3.

Pécsi pólós lett a torna legjobbja

Vízilabda 2018. december 1.

A munka meghozta gyümölcsét

Aerobik 2018. november 28.

December 12-én újra aerobik gála