Bicsák Bence a 10 km bajnoka

Atlétika

2018. szeptember 27.

Szeptember 23-án, vasárnap a szombathelyi futófesztivál keretein belül rendezték a 10 kilométeres utcai futóbajnokságot, amelyen pécsi győzelemnek és dobogós helyezéseknek is örülhettünk.

A férfiaknál 30:27 perces eredménnyel győzött a PSN Zrt. triatlonosa, Bicsák Bence, aki másfél héttel korábban Ausztráliában lett bronzérmes az U23-as triatlon-világbajnokságon. A pécsi sportoló a triatlonversenyek mellett amikor ideje engedi, nagy sikerrel szokott futóversenyeken is rajthoz állni. A csapatversenyen is remekeltek a pécsi sportolók, a Bicsák Bence, Baumholczer Máté, Fazekas Milán alkotta trió felállhatott a dobogó harmadik fokára, így a PSN Zrt. versenyzői számára nagyon jól sikerült a 10 kilométeres bajnokság.