Hírek

Közel húsz érmet szereztek aerobikosaink

Aerobik

2018. október 9.

A Magyar Kupa harmadik, nyíregyházi fordulójában két nap alatt összesen 7-7 arany- és ezüstérem mellett 4 bronzérmet is szereztek a pécsi aerobikosok.

Közel húsz érmet szereztek aerobikosaink

A szombati eredmények:

Basic up 4 trió:
Hegedűs Fanni, Iván Léna, Márton Nóra 2. hely
Bánki Dalma, Kovács Gréta, Sánta Nadin 5. hely
Ők hatan csoportban ezüstérmet szereztek!
Basic up 2:
Női egyéni:
Bogner Eszter 8. hely
Horvay Anna 9. hely
Trió:
Bogner Eszter, Kilián Korinna, Vekedel Viktória 3. hely
Bleszity Lotti, Hámor Mínea, Vekedel Nóra 6. hely
Beck Borbála, Rabi Boglár, Sárosi Luca 11. hely
Csoport:
Bogner Eszter, Bleszity Lotti, Horvay Anna, Kilián Korinna, Vekedel Nóra, Vekedel Viktória 5. hely
Gál Hanna, Hámor Mínea, Rabi Boglár, Tomsics Hanna, Vétek Henrietta 7. hely
Challenge up 4:
Bönyönyei Bálint, Emma Eggenstein, Farkas Lili, Pintér Rea, Rudolf Dorka 2. hely
Gáll Natália, Gerencsér Emma, Kántor Míra, Katona-Győr Léna, Nógrádi Borbála, Szűcs Noémi, Vránesics Médea 4. hely
Challenge up 3:
Holtversenyben bronzérem, de a kiviteli pontszám alapján végül 4. hely:
Füzes Léna, Gyenis Laura, Szauer Dóra, Szegő Szonja, Rudolf Csenge, Torma Lívia.
Challenge up 2:
Borbás Petra, Buzási Bettina, Dinya Dorka, Gergely Anna, Nagy Zóra, Pető Gréta, Schlapp Laura, Várhegyi Zsófia 4. hely.

A vasárnapi eredmények:
Sportaerobik up 3:
Női egyéni:
Laklia Vanda 4. hely
Szendelbacher Borka 5. hely
Dóra Luca 12. hely
Férfi egyéni:
Mudik Kevin 2. hely
Trió:
Dóra Luca, Laklia Vanda, Szendelbacher Borka 3. hely
Almási Hanna Izabella, Miklós Eszter, Paulovics Dóra 4. hely
Böhönyei Bianka, Bognár Adrienn, Szirtes Míra 6. hely
Csoport:
Bognár Adrienn, Szirtes Míra, Dóra Luca, Laklia Vanda, Szendelbacher Borka 1. hely
Sportaerobik up 2:
Női egyéni:
Huba Liána Lorka 7. hely
Férfi egyéni:
Gábor Donát 3. hely
Trió:
Keszei Kata, Sal Kinga, Sümegi Mendi 3. hely
Csoport:
Huba Liána Lorka, Keszei Kata, Pintér Vanessza, Sal Kinga, Sümegi Mendi 1. hely
Fehér Liána, Keller Korina, Ratalics Barbara, Szommer Hédi, Tímár Viktória 5. hely
Sportaerobik up 1:
Női egyéni:
Ákoshegyi Dóra 1. hely
Trió:
Ákoshegyi Dóra, a Flex HD és az Óbudai WDSE-vel közös trióban aranyérmet szerzett.
Ostrosics Réka, Szabó Babett, Ulrich Dominika 2. hely
Csoport:
Bleszity Virág, Mudik Fanni, Ostrosics Réka, Szabó Babett, Ulrich Dominika 1. hely
Sportaerobik felnőtt női egyéni:
Mazács Fanni 1. hely
Basic up 1 női egyéni:
Várdaróci Gréra 2. hely
Aerodance up 2:
Huba Liána Lorka, Keller Lilla, Keszei Kata, Pintér Vanessza, Ratalics Barbara, Sal Kinga, Sümegi Mendi, Szommer Hédi 2. hely
Aerodance up 1:
Farkas Fanni, Kocsis Karina, Várdaróci Gréta, Bleszity Virág, Mudik Fanni, Ostrosics Réka, Szabó Babett 1. hely

MEGOSZTÁS
HOZZÁSZÓLÁS
Legfrissebb
Úszás 2018. október 15.

Remekeltek úszóink a Hullám Kupán

Labdarúgás 2018. október 11.

Távozik posztjáról a PMFC vezetőedzője

Aerobik 2018. október 9.

Közel húsz érmet szereztek aerobikosaink

Kézilabda 2018. október 8.

Elrajtoltak a kéziseink