Hírek

Közel húsz érmet szereztek aerobikosaink

Aerobik

2018. október 9.

A Magyar Kupa harmadik, nyíregyházi fordulójában két nap alatt összesen 7-7 arany- és ezüstérem mellett 4 bronzérmet is szereztek a pécsi aerobikosok.

Közel húsz érmet szereztek aerobikosaink

A szombati eredmények:

Basic up 4 trió:
Hegedűs Fanni, Iván Léna, Márton Nóra 2. hely
Bánki Dalma, Kovács Gréta, Sánta Nadin 5. hely
Ők hatan csoportban ezüstérmet szereztek!
Basic up 2:
Női egyéni:
Bogner Eszter 8. hely
Horvay Anna 9. hely
Trió:
Bogner Eszter, Kilián Korinna, Vekedel Viktória 3. hely
Bleszity Lotti, Hámor Mínea, Vekedel Nóra 6. hely
Beck Borbála, Rabi Boglár, Sárosi Luca 11. hely
Csoport:
Bogner Eszter, Bleszity Lotti, Horvay Anna, Kilián Korinna, Vekedel Nóra, Vekedel Viktória 5. hely
Gál Hanna, Hámor Mínea, Rabi Boglár, Tomsics Hanna, Vétek Henrietta 7. hely
Challenge up 4:
Bönyönyei Bálint, Emma Eggenstein, Farkas Lili, Pintér Rea, Rudolf Dorka 2. hely
Gáll Natália, Gerencsér Emma, Kántor Míra, Katona-Győr Léna, Nógrádi Borbála, Szűcs Noémi, Vránesics Médea 4. hely
Challenge up 3:
Holtversenyben bronzérem, de a kiviteli pontszám alapján végül 4. hely:
Füzes Léna, Gyenis Laura, Szauer Dóra, Szegő Szonja, Rudolf Csenge, Torma Lívia.
Challenge up 2:
Borbás Petra, Buzási Bettina, Dinya Dorka, Gergely Anna, Nagy Zóra, Pető Gréta, Schlapp Laura, Várhegyi Zsófia 4. hely.

A vasárnapi eredmények:
Sportaerobik up 3:
Női egyéni:
Laklia Vanda 4. hely
Szendelbacher Borka 5. hely
Dóra Luca 12. hely
Férfi egyéni:
Mudik Kevin 2. hely
Trió:
Dóra Luca, Laklia Vanda, Szendelbacher Borka 3. hely
Almási Hanna Izabella, Miklós Eszter, Paulovics Dóra 4. hely
Böhönyei Bianka, Bognár Adrienn, Szirtes Míra 6. hely
Csoport:
Bognár Adrienn, Szirtes Míra, Dóra Luca, Laklia Vanda, Szendelbacher Borka 1. hely
Sportaerobik up 2:
Női egyéni:
Huba Liána Lorka 7. hely
Férfi egyéni:
Gábor Donát 3. hely
Trió:
Keszei Kata, Sal Kinga, Sümegi Mendi 3. hely
Csoport:
Huba Liána Lorka, Keszei Kata, Pintér Vanessza, Sal Kinga, Sümegi Mendi 1. hely
Fehér Liána, Keller Korina, Ratalics Barbara, Szommer Hédi, Tímár Viktória 5. hely
Sportaerobik up 1:
Női egyéni:
Ákoshegyi Dóra 1. hely
Trió:
Ákoshegyi Dóra, a Flex HD és az Óbudai WDSE-vel közös trióban aranyérmet szerzett.
Ostrosics Réka, Szabó Babett, Ulrich Dominika 2. hely
Csoport:
Bleszity Virág, Mudik Fanni, Ostrosics Réka, Szabó Babett, Ulrich Dominika 1. hely
Sportaerobik felnőtt női egyéni:
Mazács Fanni 1. hely
Basic up 1 női egyéni:
Várdaróci Gréra 2. hely
Aerodance up 2:
Huba Liána Lorka, Keller Lilla, Keszei Kata, Pintér Vanessza, Ratalics Barbara, Sal Kinga, Sümegi Mendi, Szommer Hédi 2. hely
Aerodance up 1:
Farkas Fanni, Kocsis Karina, Várdaróci Gréta, Bleszity Virág, Mudik Fanni, Ostrosics Réka, Szabó Babett 1. hely

MEGOSZTÁS
HOZZÁSZÓLÁS
Legfrissebb
Úszás 2018. december 3.

Két pécsi is rajtkőre állt Újvidéken

Vízilabda 2018. december 3.

Pécsi pólós lett a torna legjobbja

Vízilabda 2018. december 1.

A munka meghozta gyümölcsét

Aerobik 2018. november 28.

December 12-én újra aerobik gála