Időbeosztás

SPORTCSARNOK

2017. április 1., szombat Edzés

07.30-13.00: csapatedzések

Meccs

13.00-15.00: Kosárlabda up., nők: Rátgéber Akadémia - Kecskemét


Kosárlabda, Tippmix Killik László Női Magyar Kupa Döntő, elődöntők

16.00: 1.-2. mérkőzés győztese
18.30: 3.-4. mérkőzés győztese

2017. április 2., vasárnap Edzés

07.30-11.30: csapatedzések

11.30-13.00: PVSK ffi kosár

Meccs

13.00-15.00: Kosárlabda up., ffi: Rátgéber Akadémia - Nyíregyháza

Kosárlabda, Tippmix Killik László Női Magyar Kupa Döntő, helyosztók

16.00: a 3. helyért
18.30: döntő
2017. április 3., hétfő 08.00-12.00: Katasztrófavédelmi ifjúsági verseny

Edzés

15.00-16.30: PSN up. kézi
16.30-17.50: PVSE ffi kézi
17.50-19.10: PEAC női kosár
19.10-20.30: PVSK ffi kosár

Meccs

21.00: PTE - ?, futsal (bemelegítés 20.30-tól)
2017. április 4., kedd Edzés

07.30-09.00: RA fiú kosár, egyéni képzés (fél terem)
10.00-11.30: PEAC női kosár
11.30-13.00: PVSK ffi kosár
14.00-16.30: PSN up. kézi
16.30-18.00: PVSE ffi kézi
18.00-19.30: PEAC női kosár
19.30-20.30: PVSK ffi kosár
21.00-22.30: PTE futsal
2017. április 5., szerda Edzés

07.30-09.00: RA fiú kosár, egyéni képzés (fél terem)
09.00-10.00: Törpfoci (PSN)
10.00-11.30: PVSK ffi kosár
14.00-16.30: PSN up. kézi
16.30-18.00: PVSK ffi kosár
18.00-19.30: PEAC női kosár
19.30-21.00: PVSE ffi kézi
21.00-22.30: PTE futsal
2017. április 6., csütörtök Edzés

07.30-09.00: RA fiú kosár, egyéni képzés (fél terem)
11.30-13.00: PVSK ffi kosár
14.30-16.00: PSN up. kézi

Meccs

18.00: Kosárlabda NB I, nők, Negyeddöntő, 1. mérkőzés: PEAC - Cegléd (berendezés: 16.00)

Edzés

20.30-22.00: PVSE ffi kézi
2017. április 7., péntek 10.00.00-20.00: Kosárlabda B. kat., diákolimpia országos döntő, megnyitóval

Edzés

20.30-22.00: PEAC női koséár
2017. április 8., szombat 08.00-20.00: Kosárlabda B. kat., diákolimpia országos döntő

?
Edzés
20.15-21.45: PEAC női kosár
2017. április 9., vasárnap 08.00-14.00: Kosárlabda B. kat., diákolimpia országos döntő

15.00-18.00: MEFOB-eredményhirdetés

Edzés

18.30-20.00: PEAC női kosár
2017. április 10., hétfő Meccs

09.00-15.00: Kosárlabda I. kcs diákolimpia megyei döntő, lány

Edzés

15.00-16.30: PSN up. kézi
16.30-18.00: PVSE ffi kézi
18.00-19.30: PVSK ffi kosár
19.30-21.00: PVSE ffi kézi

2017. április 11., kedd Edzés

07.30-09.00: RA fiú kosár, egyéni képzés (fél terem)

11.30-13.00: PVSK ffi kosár
13.00-14.00: RA, fiú kosár
14.00-16.30: PSN up. kézi
16.30-18.00: PEAC női kosár
18.00-19.00: PVSK ffi kosár
19.00-21.00: PVSE ffi kézi
21.00-22.30: PTE futsal
2017. április 12., szerda Edzés

07.30-09.00: RA fiú kosár, egyéni képzés (fél terem)
09.30-11.00: PEAC női kosár
11.00-12.00: PVSK ffi kosár

Meccs

16.30: Kosárlabda NB I, nők, Negyeddöntő, 3. mérkőzés: PEAC - Cegléd

19.00: Kosárlabda NB I ffi: PVSK - Sopron

Edzés

21.00-22.30: PTE futsal
2017. április 13., csütörtök Edzés

07.30-09.00: RA fiú kosár, egyéni képzés (fél terem)

Meccs

10.30-13.30: Futsal, MEFOB (PTE)

Edzés

14.00-16.15: PSN up. kézi
16.15-17.30: PVSE ffi kézi
17.30-18.50: PEAC női kosár

Meccs

19.30-21.00: Kosárlabda NB I B ffi: PVSK-Tiszaújváros (bemelegítés: 19.00)

Edzés

21.15-22.45: PTE futsal
2017. április 14., péntek Edzés

07.30-09.00: RA fiú kosár, egyéni képzés (fél terem)
11.00-12.30: PVSK ffi kosár
13.00-16.00: PSN up. kézi

16.00-17.30: PEAC női kosár
17,30-18.30: PVSK ffi kosár
18.30-20.00: PVSE ffi kézi
21.00-22.30: PTE futsal
2017. április 15., szombat Edzés

11.00-12.00: PVSK ffi kosár

Meccs

15.00: Kosárlabda NB I, nők: PEAC - Vasas (berendezés 12.00-tól)

18.00: Kosárlabda NB I. ffi: PVSK - Kaposvár
2017. április 17., hétfő Edzés

10.00-11.30: PEAC női kosár

17.00-18.30: PEAC női kosár
18.30-20.00: PVSK ffi kosár
2017. április 18., kedd Edzés

07.30-09.00: RA fiú kosár, egyéni képzés (fél terem)
10.00-11.30: PEAC női kosár

14.00-16.30: PSN up. kézi
16.30-18.00: PVSE ffi kézi
18.00-19.30: PEAC női kosár

21.00-22.30: PTE futsal

2017. április 19., szerda Edzés

07.30-09.00: RA fiú kosár, egyéni képzés (fél terem)
09.00-10.00: Törpfoci (PSN)

16.00-18.00: PSN up. kézi
18.00-19.30: PVSE ffi kézi
21.00-22.30: PTE futsal
2017. április 20., csütörtök Edzés

07.30-09.00: RA fiú kosár, egyéni képzés (fél terem)
10.30-12.00: PVSK ffi kosár
14.00-16.30: PSN up. kézi
16.30-18.00: PEAC női kosár
18.00-19.30: PVSK ffi kosár
19.30-20.30: PVSE ffi kézi
21.00-22.30: PTE futsal

2017. április 21., péntek Horvát kolbászfesztivál (HJ)
2017. április 22., szombat Edzés

10.30-12.00: PVSK ffi kosár

Meccs

(ha szükséges) 18.00: Kosárlabda NB I. nők: PEAC - Vasas

Edzés

20.00-21.30: PVSK ffi kosár
2017. április 23., vasárnap Edzés

9.00-18.00: fiú U14 kézilabda

18.00-19.00: PVSK ffi kosár
2017. április 24., hétfő Edzés

07.30-09.00: RA fiú kosár, egyéni képzés (fél terem)
10.00-11.30: PEAC női kosár
11.30-13.00: PVSK ffi kosár
15.00-16.30: PSN up. kézi
16.30-18.00: PVSE ffi kézi
18.00-19.30: PEAC női kosár
19.30-20.30: PVSK ffi kosár

Meccs

21.00: PTE - ?, futsal (bemelegítés 20.30-tól)
2017. április 25., kedd Edzés

07.30-09.00: RA fiú kosár, egyéni képzés (fél terem)
10.00-11.30: Kosárlabda, RA, fiú junior
11.30-13.00: PVSK ffi kosár
15.15-16.00: PEAC női kosár

Meccs

18.00: Kosárlabda NB I ffi: PVSK - Szeged (berendezés 13.00-tól)

Edzés

21.00-22.30: PTE futsal
2017. április 26., szerda Edzés

07.30-09.00: RA fiú kosár, egyéni képzés (fél terem)

Meccs

09.00-12.00: Törpfcitorna (PSN)

Edzés

14.30-16.00: PSN up. kézi

Meccs

18.00: Kosárlabda NB I. nők: PEAC - DVTK

Edzés

21.00-22.30: PTE futsal
2017. április 27., csütörtök Edzés

07.30-09.00: RA fiú kosár, egyéni képzés (fél terem)
10.30-12.00: PVSK ffi kosár
14.00-16.30: PSN up. kézi
16.30-18.00: PEAC női kosár
18.00-19.30: PVSK ffi kosár
19.30-20.30: PVSE ffi kézi
21.00-22.30: PTE futsal
2017. április 28., péntek Edzés

07.30-09.00: RA fiú kosár, egyéni képzés (fél terem)

11.30-13.00: PVSK ffi kosár
14.00-16.30: PSN up. kézi
16.30-18.00: PVSE ffi kézilabda

19.30-21.00: PEAC női kosár
21.00-22.30: PTE futsal
2017. április 29., szombat Meccs

08.00-15.00: Kézilabda U11 forduló (PSN)

Edzés

17.00: PEAC női kosár edzés
Megosztom:     |  
Hirdetés - Decathlon