Hírek

Szigethy Virág ismét tarolt az ob-n

Kajak-kenu

2014. augusztus 1.

Sukorón rendezték a gyermek, kölyök, serdülő kajak-kenusok országos bajnokságát, amelyen a PSN Zrt. Sportiskola sportolói kiválóan szerepeltek.

Szigethy Virág ismét tarolt az ob-n

A PSN Zrt. sportiskolásainak eredményei:

 

C2 női serdülő          500 m   D. 2.  Meiszterics L. – Szigethy V.  2:17.470

         Ezen eredménnyel indulási jogot szereztek az Olimpiai Reménységek Viadalán.

 

K1 férfi serdülő 3x200 m váltó

                                               D. 4. Jurisits Tamás

                                                        Friesz Márton

                                                        Fillár Csongor                        2:21.970

 

                                               D. 8.  Bagi Marcell

                                                        Csizmadia Márton

                                                        Müller Bálint                          2:36.870

 

C1 női serdülő          200 m   D. 4.  Szigethy Virág                       54.520

Ezen eredménnyel indulási jogot szerzett az Olimpiai Reménységek Viadalán egyes számban is.

 

K1 férfi kölyök IV. 1000 m D. 8.  Friesz Márton                        4:10.730

 

 

K2 női kölyök IV.    1000 m D. 8. Herpai Dorina –

                                                                           Szmrtyka Rebeka        4:17.050

 

K4 férfi serdülő         4000 m D. 12.         Müller Bálint – Friesz Márton         17:06.840

                                                        Fillár Csongor – Jurisits Tamás      

 

 

K2 női kölyök IV.    4000 m D. 6. Herpai Dorina –

                                                                           Szmrtyka Rebeka        19:20.000

 

 

K1 férfi serdülő        2000 m D.     3. Jurisits Tamás                   9:34.690

                                                        4. Csizmadia Márton            9:38.020

                                                                          

K1 női serdülő          2000 m D.     2. Csizmadia Luca                10:54.340

 

C1 női serdülő          2000 m D.     4. Szigethy Virág                            11:48.850

 

MC1 fiú gyermek     2000 m D.     9. Szigethy Ábris                   14:12.570

 

 

MK1 női gyermek II. 2000 m D.      15. Gondi Laura                     12:03.250

 

MK1 férfi kölyök III. 3x200 m váltó        

4. Nagy Ádám                        2:53.440

-         Gerencsér Levente

-         Elter Ármin                      

 

Vegyes kölyök 3x200 m váltó                 

3. Major Béla                         2:48.980

-         Herpai Dorina

-         Vargha Zalán

 

MEGOSZTÁS
Legfrissebb
Triatlon 2020. augusztus 12.

eXtremeMan hétvége PSN sikerekkel

Kerékpár 2020. augusztus 12.

Bajnoki bronzot hoztak a pécsi hegyikerékpárosok

Labdarúgás 2020. augusztus 11.

Péntekig lehet még nevezni a kispályás bajnokságra

Atlétika 2020. augusztus 10.

A fővárosban jártak atlétáink