Hírek

Újonc- és serdülő csapatbajnokság eredményei

Atlétika

2017. május 8.

A PSN Zrt. ügyességi atlétáinak csapatai eredményes hétvégét tudhatnak maguk mögött a Székesfehérváron lebonyolított újonc-és serdülő országos csapatbajnokságokon.

Újonc- és serdülő csapatbajnokság eredményei

Bajnoki 3. helyezést értek el a következő csapatok, több országosan is kiemelt ugró központ csapatait maguk mögé utasítva egy-egy versenyszámban (mint pl. UTE, TSC-Geotech, Szolnoki AC, KSI, ARAK, IKARUS, Vasas)

 

1)      Leány ötösugrás A csapata

  • Borhy Anna
  • Garamvölgyi Petra
  • Kovácsi Anna Karina
  • Skriván Bíbor
    • Ratkovics Csenge

 

 

2)      Leány 3km-es gyaloglás

  • Mészáros Fanni
  • Mészáros Babett
  • Dombi Viki
  • Dobi Hanna

 

További eredmények:

3)      Leány rúdugrás csapat 4. hely

  • Garamvölgyi Petra
  • Borhy Anna
  • Baranyai Luca
  • Gyéresi Luca
  • Suvák Bori

 

A rúdugró csapat a rúdugrás technikai feltételeinek teljes hiánya mellett készült fel a versenyre, és pár centivel maradtak csak le a bajnoki dobogóról, ahol a kiemelt ugró egyesületek foglalták el megérdemelt helyeiket. A pécsi lányok olyan csapatokat utasítottak maguk mögé, ahol már évek óta folyik a rúdugró műhelymunka kiemelt programként: pl. IKARUS, ARAK.

4)      Leány 300 méter gát csapat 5. hely

  • Gera Dorina
  • Ortmann Anna
  • Helmli Fanni
  • Pesti Tulipán

5)      Fiú távolugrás csapat 10. hely

  • Asztalos Erik
  • Csiszár Balázs
  • Brunner Hugó
  • Erát Kristóf

6)      Leány magasugrás B csapat 10. hely

  • Ratkovics Csenge
  • Gyéresi Luca
  • Szeifert Iza
  • Helmli Réka

7)      Leány ötösugrás B csapat 10. hely

  • Baranyai Luca
  • Pesti Tulipán
  • Ortmann Anna
  • Gera Dorina
  • Szeifert Iza

8)      Leány távolugrás A csapat 9. hely

  • Garamvölgyi Petra
  • Skriván Bíbor
  • Szeifert Iza
  • Baranyai Luca

9)      Leány távolugrás B csapat 19. hely

  • Ortmann Anna
  • Gyéresi Luca
  • Gera Dorina
  • Kovácsi Anna Karina

 

 

Részletes eredménylista:

 

Név

Szül. év

Versenyszám

Eredmény

Helyezés

Skriván Bíbor

2003

I. - ötös A

15.10 m

3.

Skriván Bíbor

2003

I. - magas A

135 cm

3.

Skriván Bíbor

2003

II. - távol A

464 cm

9.

Borhy Anna

2002

I. - ötös A

15.48 m

3.

Borhy Anna

2002

I. - magas A

155 cm

3.

Borhy Anna

2002

II. - rúd

260 cm

4.

Garamvölgyi Petra

2003

I. - ötös A

15.38 m

3.

Garamvölgyi Petra

2003

II. - távol A

509 cm

9.

Garamvölgyi Petra

2003

II. - rúd

270 cm

4.

Baranyai Luca

2003

I. - ötös B

13.00 m

10.

Baranyai Luca

2003

II. - távol A

418 cm

19.

Baranyai Luca

2003

II. - rúd

240 cm

4.

Gyéresi Luca

2003

I. - magas B

135 cm

10.

Gyéresi Luca

2003

II. - távol B

430 cm

19.

Gyéresi Luca

2003

II. - rúd

190 cm

4.

Pesti Tulipán

2002

I. - ötös B

13.80 m

10.

Pesti Tulipán

2002

I. - magas A

130 cm

3.

Pesti Tulipán

2002

II. - 300 gát

56.18 mp

5.

Ratkovics Csenge

2003

I. - ötös A

14.00 m

3.

Ratkovics Csenge

2003

I. - magas B

135 cm

10.

Hergert Emese

2002

I. - magas A

160 cm

3.

Kovácsi Karina

2003

I. - magas A

145 cm

3.

Kovácsi Karina

2002

I. - ötös A

14.68 m

3.

Kovácsi Karina

2002

II. - távol B

407 cm

19.

Helmli Réka

2003

I. - magas B

135 cm

10.

Helmli Fanni

2003

II. - 300 gát

56.73 mp

5.

Ortmann Anna

2003

I. - ötös B

14.53 m

10.

Ortmann Anna

2003

II. - távol B

448 cm

19.

Ortmann Anna

2003

II. - 300 gát

54.39 mp

5.

Gera Dorina

2003

I. - ötös B

13.76 m

10.

Gera Dorina

2003

II. - távol B

403 cm

19.

Gera Dorina

2003

II. - 300 gát

53.85 mp

5.

Szeifert Iza

2002

I. - ötös B

14.27 m

10.

Szeifert Iza

2002

II. - távol A

442 cm

9.

Szeifert Iza

2002

I. - magas B

130 cm

10.

Csiszár Balázs

2003

I. -  távol

510 cm

10.

Brunner Hugó

2004

I. -  távol

498 cm

9.

Asztalos Erik

2002

I. -  távol

532 cm

10.

Schmidt Bence

2004

I. -  távol

-

9.

Erát Kristóf

2003

I. -  távol

442 cm

9.

Suvák Bori

2003

II. - rúd

170 cm

4.

Mészáros Babett

2004

I. - gyaloglás

19:12.72

3.

Mészáros Fanni

2003

I. - gyaloglás

19:06.40

3.

Dombi Viki

2002

I. - gyaloglás

19:43.24

3.

Dobi Hanna

2003

I. - gyaloglás

22:05.03

3.

 

 

MEGOSZTÁS
HOZZÁSZÓLÁS
Legfrissebb
Úszás 2018. december 3.

Két pécsi is rajtkőre állt Újvidéken

Vízilabda 2018. december 3.

Pécsi pólós lett a torna legjobbja

Vízilabda 2018. december 1.

A munka meghozta gyümölcsét

Aerobik 2018. november 28.

December 12-én újra aerobik gála