Hírek

Itt fordulnak meg sportolóink a hétvégén

2019. október 26.

Egy hétvége sem telhet el megmérettetések nélkül a PSN Zrt. sportolói számára. Van, aki az országos bajnokságok fordulóira készül, mások a 2020-as olimpiát vették célba. Bármi is legyen a cél, mindenki lázasan készül a hétköznapi edzéseken.

Itt fordulnak meg sportolóink a hétvégén

A PSN Zrt. tehetségeinek mérkőzéseit, versenyeit gyűjtöttük össze cikkünkben, most hétvégére vonatkozóan.  

VÍZILABDA

Fiú ifjúsági országos bajnokság

Középszakasz - I. - Alsóház - 3. forduló

2019. október 27.     13:00     PSN Zrt. Sportiskola A - HID OSC ÚJBUDA
Helyszín: Pécs, Abay Nemes Oszkár Sportuszoda

Fiú serdülő országos bajnokság

Középszakasz - I. - Alsóház - 3. forduló

2019. október 27.     10:30     PSN Zrt. Sportiskola - A-HID OSC ÚJBUDA

Helyszín: Pécs, Abay Nemes Oszkár Sportuszoda

Fiú gyermek országos bajnokság

Középszakasz - I. - Alsóház - 3. forduló

2019. október 27.     11:45     PSN Zrt. Sportiskola A - HID OSC ÚJBUDA
Helyszín: Pécs, Abay Nemes Oszkár Sportuszoda

OB II Osztályú Országos Bajnokság

Alapszakasz - Ny - Nyugati csoport - 3. forduló

2019. október 26.     12:00     Fehérvár VSE - PVSK-PSN Zrt.
Helyszín: Szombathely

Alapszakasz - Ny - Nyugati csoport - 3. forduló

2019. október 26.     14:00     Soproni VSE PVSK - PSN Zrt.
Helyszín: Szombathely

KÉZILABDA

Gyermekbajnokság FU11 (2009-2010)

FU11 E csoport

2019. október 27.

11:30     Dél Takarék Mecseknádasd - PSN Zrt.

13:45     Simontornyai KK – PSN Zrt.

Helyszín: Kalocsa Városi Sportcsarnok

FU13 D csoport

9:00     Dél Takarék Mecseknádasd - PSN Zrt.

10:50     PSN Zrt. - Komló Sport KC

Helyszín: Mecseknádasd Városi Sportcsarnok

Gyermekbajnokság FU15 1. osztály (2005-2006)

FU15 A csoport

2019. október 26.

10:00     Telekom Veszprém U15 - PSN Zrt.

13:00     PSN Zrt. - Várpalotai BSK

Helyszín: Pécs, Széchenyi csarnok

Gyermekbajnokság LU11 (2009-2010)

LU11 E csoport

2019. október 27.

10:45     PSN Zrt. - Harkányfürdő SE

13:00     Komló Sport KC - PSN Zrt.

Helyszín: Kozármisleny, Városi Sportcsarnok

2019. október 26.

10:00     Hosszúhetényi Sport KFT - PSN Zrt.

12:45     PSN Zrt. – Kiskunhalas UKSC

Gyermekbajnokság LU15 Terület II. (2005-2006)

LU15 C csoport

2019. október 26.

11:00     PSN Zrt. - Pécsváradi Spartacus SE

14:00     PSN Zrt. - Csurgói NKC

Helyszín: Csurgó, Sótonyi László Sportcsarnok

Leány Serdülő II. osztály-Nyugat

2019. október 27.

13:00     PSN Zrt. - Angyalföldi Sportiskola

Helyszín: Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok

 
ÚSZÁS

A PSN Zrt. Úszószakosztályának az utánpótlás legkisebbjeitől a felnőttekig szinte korosztály vízbe ugrik a már hagyományként megrendezett Adorján József emlékversenyen, amit az új, 10 pályás fedett kaposvári Csík Ferenc Versenyuszodában tartanak.

MEGOSZTÁS
Legfrissebb
Vízilabda 2020. augusztus 5.

Sziporkáznak a pólós fiúk

Labdarúgás 2020. augusztus 3.

Tiszta győzelemmel kezdett a PMFC

Úszás 2020. július 31.

Új jegytípusok a Hullámfürdőben

Triatlon 2020. július 30.

Történelmi siker triatlon csapatversenyben