Hírek

A fővárosban taroltak aerobikosaink

Aerobik

2019. november 11.

Budapest adott otthont az aerobik Magyar Kupa Döntőnek november 9-én, szombaton, ahol a PSN Zrt. Aerobik szakosztályának apraja-nagyja lépett színre. A szenzációs helyezések mellett az Európa-bajnokság érmes versenyzői külön díjazásban részesültek.

A fővárosban taroltak aerobikosaink

A szombati eredmények magukért beszélnek, a lányok és a fiúk 4 versenyszám több korcsoportjában és egységében indultak a megmérettetésen:

SPORTAEROBIK

UP 3:

Női egyéni: Miklós Eszter     3. hely

Páros: Miklós Eszter és Böhönyei Bálint     2. hely

Trió: Bognár Adrienn, Szendelbacher Borka, Szirtes Míra     4. hely

Csoport: Almási Hanna Izabella, Bognár Adrienn, Miklós Eszter, Szendelbacher Borka, Szirtes Míra     3. hely

UP 2:

Férfi egyéni: Gábor Donát     2. hely

Páros: Knoch Dorina és Gábor Donát     2. hely

Trió: Huba Liána Lorka, Ratalics Barbara, Szommer Hédi     3. hely

Csoport: Dóra Luca, Keller Korina, Laklia Vanda, Ratalics Barbara, Tímàr Viktória     3. hely

AERODANCE

UP 2:

Csoport: Dóra Luca, Huba Liána Lorka, Keller Korina, Knoch Dorina, Laklia Vanda, Ratalics Barbara, Szommer Hédi, Tímár Viktória     3. hely

UP 1:

Női egyéni: Ákoshegyi Dóra 1. hely

A válogatott tagjaként Dóri trióban és csoportban is aranyérmes lett.

Csoport:Bleszity Virág, Bedő Csenge, Farkas Fanni, Keller Lilla, Keszei Kata, Kocsis Karina, Sümegi Mendi     3. hely

CHALLENGE

UP 3:

Csoport: Rudolf Csenge, Szauer Dóra, Téczely Nóra, Téczely Petra, Torma Lívia     5. hely

UP 2:

Csoport: Gergely Anna, Màrta Dorina, Nagy Zóra, Pető Gréta, Szabó Kitti, Szegő Szonja, Szurdi Janka     6. hely

BASIC AEROBIK

UP 1:

Női egyéni: Várdaróci Gréta     3. hely

UP 4:

Trió: Rudolf Hanga, Schönberger Stella, Szűcs Réka    4. hely

Csoport: Farkas Lili, Gáll Natália, Pintér Rea, Rudolf Hanga, Schönberger Stella, Szűcs Réka     3. hely

UP 3:

Trió: Bánki Dalma, Hegedűs Fanni, Kovács Gréta     2. hely

Csoport: Bánki Dalma, Hegedűs Fanni, Kovács Gréta, Márton Nóra, Iván Léna, Sánta Nadin     2. hely

UP 2:

Trió: Bogner Eszter, Kilián Korinna, Vekedel Viktória     3. hely


A Magyar Torna Szövetség Aerobik Szakágának vezetősége díjazásban részesítette az Európa-bajnokság érmes versenyzőit köztük négy PSN Zrt.-s kivàlóságot, Ákoshegyi Dórát, Mazács Fannit, Bali Dánielt és Farkas Balázst.


A képen (balról jobbra): Ákoshegyi Dóra, Varga-Réfi Eszter, Mazács Fanni és Bali Dániel

MEGOSZTÁS
Legfrissebb
Atlétika 2019. december 9.

Ezüstérem Bonyhádról

Korcsolya 2019. december 4.

Jégkalandra fel!

Korcsolya 2019. november 26.

Újra korizhatunk délutánonként is

Lövészet 2019. november 26.

Csonka Zsófia bronzérmesként a legjobb magyar