Hírek

Győztes hétvégét zártak a vízilabdások

Vízilabda

2020. szeptember 14.

A 2020-as Takarék Kupán három korcsoport közül egyben a harmadik, kettőben pedig az első helyen végeztek a PSN Zrt. csapatai. Az Országos Bajnokságok közül pedig az ifjúsági, serdülő és gyermek korosztályban is nyertek a pécsiek.

Győztes hétvégét zártak a vízilabdások

Szentesi Takarék Kupa

A PSN Zrt. 4 csapatában 55 játékossal képviseltette magát a rangos Takarék Kupán, Szentesen.

Minden játékos éremmel a nyakában tért haza Pécsre, többen kettőt is nyertek, hiszen ők az idősebb csapatoknál is szerephez jutottak.

2008-as korosztály végeredmény:

  1. PSN Zrt. Pécs
  2. Szentes fiú
  3. Nagykanizsa
  4. DFVE fiú
  5. DFVE lány
  6. FTC lány

Csapat tagjai: Arató Bercel, Baksa Miló, Berki Bence, Gömbös Zsombor, Kövesdy Mihály, Méhes Kenéz, Gajdus Márton, Bognár Árpád, Schlapp-Molnár Milán, Varga Benedek, Holl Balázs, Divják Deján, Gaál Zsombor, Stockwell Kende, Pálfai Huba, Torma Zalán, Goldmann Mátyás, Imre Ármin

Edző: Balázs Bence

2009-es korosztály végeredmény:

  1. Szentes
  2. FTC
  3. PSN Zrt. Pécs
  4. Csongrád
  5. Békéscsaba
  6. Szentes lány
  7. Dunaújváros lány
  8. Dunaújváros fiú

Csapat tagjai: Vogronics Zalán, Nagy Zsolt, Huber Zsombor, Zórád Lóránd, Szabó Dániel, Imre Ármin, Vörös Eszter, Soproni Szabolcs, Dömös Zsigmond, Szántó Marcell, Becsei Bende, De Blasio Massimo, Kindl Barnabás, Csepregi Zsombor, Belső Gergő, Rőczei Adrián, Lovász-Kiss Levente

Edző: Kovács Krisztián

2010-es korosztály végeredmény:

  1. PSN Zrt. Pécs Fehér
  2. Szentes
  3. PSN Zrt. Pécs Fekete
  4. Békéscsaba

Csapatok tagjai:

PSN Zrt. Pécs Fehér: Wéber Áron, De Blasio Massimo, Rőczei Adrián, Lovász-Kiss Levente, Csizmadia Máté, Salamon Vencel, Csepregi Zsombor, Belső Gergő, Kindl Barnabás, Jezerniczky Zalán, Hódosi Balázs, Keszthelyi Donát

PSN Zrt. Pécs Fekete: Bali Medárd, Schlapp-Molnár Annamari, Arató Lotti, Nagy Zóra, Studi Levente, Palatinus Lucas, Csabai Máté, Svéger Barnabás, Kindl Ádám, Becsei Ádám, De Blasio Manolo, Horváth Márk, Szántó Dániel, Ducz Gordon, Oszvald Zsombor

Edzők: Arató Zoltán, Krizsán Attila, Krizsán András

Az Országos Utánpótlás Bajnokságokban mindhárom korosztályunk győzelmet aratott a szombathelyi AVUS otthonában!

Országos ifjúsági

AVUS - PSN Zrt. 4:12

Edző: dr. Szilágyi Kristóf

Országos serdülő

AVUS - PSN Zrt. 8:18

Edző: dr. Szilágyi Kristóf

Országos gyermek

AVUS - PSN Zrt. 13:16

Edző: Jakab Dániel

MEGOSZTÁS
Legfrissebb
2020. szeptember 21.

Aktuális heti versenyek

Atlétika 2020. szeptember 21.

Kettős győzelem Tatabányán

Labdarúgás 2020. szeptember 17.

Óvintézkedések a kispályás fociban is